TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne dostały taborową ofertę od PESY
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.01.2020 18:15:52 2 komentarze
Przewozy Regionalne dostały taborową ofertę od PESY

Przewozy Regionalne dostały jedna ofertę w przetargu na dostawę spalinowego składu. I nie jest ona zaskoczeniem.

Przewozy Regionalne dostały jedna ofertę w przetargu na dostawę spalinowego składu. I nie jest ona zaskoczeniem.

Złożyła ją PESA. Propozycja bydgoskiej firmy jest o 300.500 zł wyższa od szacunków przewoźnika i wynosi 11.500.500,00 zł brutto za używanego Linka. Przewozy Regionalne chciałyby nabyć ten pojazd za 11.200.000,00 zł. Teraz ruch jest po stronie przewoźnika. Aby nabyć Linka musi dorzucić brakującą kwotę. A zatem czekamy…

Dodajmy, że PESA zobowiązała się zrealizować zamówienie w terminie i udzielić wymaganej gwarancji. Nie jest to w sumie trudne, bo ma pojazd, który może sprzedać Przewozom Regionalnym. To SA139-008, który został wyprodukowany w 2014 roku i obecnie jest eksploatowany przez Koleje Dolnośląskie. Wcześniej był dzierżawiony przez Koleje Wielkopolskie.  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Przewozy Regionalne
Link
  • DarekP – 11.01.2020

    To może kolejny krok - wynajem 4 Feniksów, by spełnić wymagania Podkarpacia? Na tak dużą spółkę, czym się chwali pan prezes, nie jest to chyba problem nie do przejścia?

  • mechanik – 14.01.2020

    - Ale w przypadku Podkarpacia to raczej chodzi o to, aby nie udało się tych wymogów spełnić, prawda? ;)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.