TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Prezydent Olsztyna przeprasza za problemy z tramwajami
InfoTram.pl - Opublikowano: 11.01.2018 13:50:46 5 komentarzy
Prezydent Olsztyna przeprasza za problemy z tramwajami

Rok zaczął się nieco pechowo, zwłaszcza dla komunikacji tramwajowej. Najpierw brak zasilania w wyniku oblodzenia trakcji, potem pęknięta szyna, a teraz – zerwana trakcja w wyniku prac budowlanych przy centrum przesiadkowym na placu Konstytucji 3 maja.

Rok zaczął się nieco pechowo, zwłaszcza dla komunikacji tramwajowej. Najpierw brak zasilania w wyniku oblodzenia trakcji, potem pęknięta szyna, a teraz – zerwana trakcja w wyniku prac budowlanych przy centrum przesiadkowym na placu Konstytucji 3 maja.

Na szczęście naprawa awarii trwała bardzo krótko i obyło się bez uruchamiania komunikacji zastępczej. Mam nadzieję, że tym samym limit tramwajowego pecha się wyczerpał i w najbliższym czasie żadne nieszczęście już się nie przytrafi – stwierdza Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Niemniej, wszystkich pasażerów olsztyńskich tramwajów za kłopoty bardzo serdecznie przepraszam. Taki początek tygodnia nie powinien się zdarzyć! Nie mogę zapewnić, że to już się nie powtórzy, bo na brak podobnych zdarzeń nie można dać gwarancji, ale zapewniam, że robimy wszystko, żeby się nie powtórzyło! Poprawiamy procedury, zwiększamy kontrole, wyciągamy wnioski – przecież tramwaje to nasze najmłodsze komunikacyjne "dziecko" i jako takie wymaga wyjątkowej troski – dodaje Prezydent.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Olsztyn
 • Combino – 11.01.2018

  Czy tak trudno kupić jakiegoś starego strucla (jak Łódź swego czasu kupiła z Bielefeld, mam na myśli techniczny GT6) w wersji pług (lub przerobić na pług) żeby służył w warunkach zimowych do odśnieżania i odladzania sieci? Bo będzie to ujma dla "wielkiej,nowoczesnej metropolii" (szuwarowo-bagiennej)?Przed końcem 2015 nieraz przeklinałem,że ta jedyna sieć trafiła do Olsztyna,bo swoim januszostwem w projektowaniu i budowie narobili tramwajom w mediach chyba tyle samo złego co dobrego zrobili decyzją o budowie nowej sieci. Potem się unormowało,ale dziś znowu wychodzi januszostwo. Jeśli tak się wstydzą, to niech cichcem poproszą jakiegoś innego (DOŚWIADCZONEGO) przewoźnika tramwajowego o rady i szkolenie.

 • Wujek heniek – 12.01.2018

  Oj eurotram, każdy wie że ty zrobiłbyś to lepiej... Nie ma to jak pisanie głupot zza komputera. Skończ robić z siebie załamującego durnia i poszukaj w końcu pracy.

 • Kuba – 12.01.2018

  Wystarczyłoby, aby jedno Tramino jeździło w nocy po sieci jako przecierak. Ale co tam się słuchać innych...

 • mechnik – 12.01.2018

  Obciach i beczka wstydu bez dna po prostu metropolia szuwarowo-bagienna z szuwarowo-bagiennym namiestnikiem.

 • mechanik – 13.01.2018

  @mechnik Nie. Prezydent grzecznie przeprasza, a załamujące półgłówki go szkalują.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.