TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pracownicy MPK Poznań ze Złotymi Wajchami 2019
TransInfo.pl - Opublikowano: 26.11.2019 13:30:30
Pracownicy MPK Poznań ze Złotymi Wajchami 2019 ; fot. UM Poznań

W poniedziałek - 25 listopada - dwudziestu zasłużonych pracowników MPK otrzymało "Złote Wajchy". Była to już 22 edycja wydarzenia.

W poniedziałek - 25 listopada - dwudziestu zasłużonych pracowników MPK otrzymało "Złote Wajchy". Była to już 22 edycja wydarzenia.

Kierowcy autobusów i motorniczowie. Ślusarze, elektromonter i planista. Wśród wyróżnionych są przedstawiciele różnych zawodów, łączy ich zaangażowanie w pracę oraz uznanie kolegów i przełożonych, którzy zgłosili ich do konkursu.

Dzień św. Katarzyny to najlepsza okazja do tego, by uhonorować najbardziej wyróżniających się pracowników MPK. Dlatego w poniedziałek, podczas uroczystości w Teatrze Nowym, wręczono "Złote Wajchy" - statuetki "Za zasługi dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu".

- Chcę państwu pogratulować i jednocześnie podziękować, ale nie jako zastępca prezydenta czy przedstawiciel władz, ale jako pasażer MPK. Wykonujecie niezwykle odpowiedzialną i kluczową dla funkcjonowania miasta pracę. Za to należy się państwu ogromny szacunek - powiedział Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania i dodał: - Transport publiczny jest dla nas priorytetem. I mimo trudności jakie czekają nas w nadchodzącym roku oraz latach kolejnych - mam tu na myśli potężne straty finansowe w dochodach samorządów - będziemy dokładać wszelkich starań, żeby komunikacja publiczna dalej się rozwijała i żebyśmy mogli z dumą powiedzieć, że poznański transport publiczny jest nie tylko w krajowej czołówce, ale jest jej liderem.

22 wyróżnionych

Wyróżnienie jest przyznawane przez 10-osobową kapitułę szczególnie zaangażowanym pracownikom, których wskazują przełożeni, organizacje związkowe oraz grupy pracowników.

W tym roku "Złote Wajchy" otrzymali: Leszek Andrzejewski, Eugeniusz Antczak, Sławomir Flagmański, Marek Gnabasik, Elżbieta Harasimowicz, Jacek Herra, Piotr Idziak, Elżbieta Januchowska, Andrzej Jerzak, Andrzej Komisarek, Alicja Korbacz, Przemysław Kubicki, Andrzej Nowak, Paweł Przybylski, Wiesław Pużyński, Mariusz Rosada, Krzysztof Skrzypek, Paweł Wiśniewski, Marek Wojciechowski, Robert Zieliński.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
MPK Poznań
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.