TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Prace torowe w Chorzowie
KZK GOP - Opublikowano: 18.02.2016 12:43:39

W związku z pracami w Chorzowie od wyjazdu w niedzielę (21.02.2016 r.) do zjazdu w poniedziałek (22.02.2016 r.) tramwaje linii nr 6 i 19 kursować będą według specjalnych rozkładów jazdy.

W związku z pracami w Chorzowie od wyjazdu w niedzielę (21.02.2016 r.) do zjazdu w poniedziałek (22.02.2016 r.) tramwaje linii nr 6 i 19 kursować będą według specjalnych rozkładów jazdy.

Linie nr 6 i 19 od strony Bytomia będą kursować na trasie Bytom Politechnika/Stroszek zajezdnia ? Bytom Łagiewniki.

Linie nr 6 i 19 od strony Katowic będą kursować na trasie Brynów pętla/Katowice Plac Miarki ? Chorzów Metalowców.

Na trasie Chorzów Rynek ? Bytom Łagiewniki uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza oznaczona numerem T-6.

Trasa autobusu w kierunku Chorzowa:

Łagiewniki Media Markt ? Łagiewniki zajezdnia ? Chorzów Polna ? Chorzów Nowa ? Chorzów Metalowców ? Chorzów Plac Powstańców Śląskich ? Chorzów Estakada ? Chorzów Chopina ? Chorzów Rynek,

Trasa autobusu w kierunku Łagiewnik:

Chorzów Rynek ? Chorzów Metalowców ? Chorzów Stabika ? Chorzów Polna ? Łagiewniki zajezdnia Łagiewniki Media Markt.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
KZK GOP
Chorzów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.