TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Prace torowe na placu Wolności w Łodzi. Zmienioną trasą pojedzie linia 1
InfoTram.pl - Opublikowano: 07.01.2020 12:15:54
Prace torowe na placu Wolności w Łodzi. Zmienioną trasą pojedzie linia 1 (foto: UMŁ)

Od 8 stycznia do połowy przyszłego tygodnia wykonywane będą prace po zachodniej stronie placu Wolności.

Od 8 stycznia do połowy przyszłego tygodnia wykonywane będą prace po zachodniej stronie placu Wolności.

Prace uniemożliwią przejazd tylko tramwajom linii 1 i tylko w jednym kierunku w stronę dworca Łódź Chojny. Pozostałe linie tramwajowe i autobusowe kursujące przez plac Wolności nie zmienią swoich tras. Również przejazd dla samochodów będzie możliwy.

Linia 1 z Helenówka dojedzie bez zmian do placu Kościelnego, a dalej pojedzie Wojska Polskiego i Franciszkańską do Kilińskiego, gdzie wróci na swoją trasę.

Zmiana obowiązuje tylko w stronę Chojen. Na Helenówek "jedynki" kursować będą bez zmian przez plac Wolności.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
remont
tor
torowisko
infrastruktura
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.