TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Prace serwisowe na krakowskim węźle Korona
InfoTram.pl - Opublikowano: 09.01.2020 17:15:15
Prace serwisowe na krakowskim węźle Korona

W piątek (10 stycznia br.) rozpocznie się wymiana szyn łukowych od strony ul. Legionów Piłsudskiego na węźle Korona.

W piątek (10 stycznia br.) rozpocznie się wymiana szyn łukowych od strony ul. Legionów Piłsudskiego na węźle Korona.

Prace serwisowane na tym fragmencie realizowane będą do 25 stycznia br. (sobota). W związku z robotami obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.

W związku z wymianą szyn łukowych od strony ul. Legionów Piłsudskiego obowiązywać będą następujące zmiany w organizacji ruchu:

w obrębie skrzyżowania ul. Kalwaryjskiej z ul. Legionów Piłsudskiego w kierunku ronda A. Matecznego – przejazd pojazdów będzie utrzymany, ale na fragmencie zostanie poprowadzony po torowisku;

brak możliwości lewoskrętu z ul. Legionów Piłsudskiego w ul. Kalwaryjską;

brak możliwości wjazdu w ul. Celną od strony ul. Legionów Piłsudskiego – dojazd ul. Kalwaryjską od strony Rynku Podgórskiego (dwukierunkowa ul. Celna).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
remont
tor
infrastruktura
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.