TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań. Miasto planuje wydłużenie drogi rowerowej na ul. Grunwaldzkiej
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 18.11.2019 21:20:44
Zdj. PIM

Poznań ogłosił przetarg na budowę kolejnych odcinków drogi rowerowej na ulicy Grunwaldzkiej. Oferty można składać do 29 listopada.

Poznań ogłosił przetarg na budowę kolejnych odcinków drogi rowerowej na ulicy Grunwaldzkiej. Oferty można składać do 29 listopada.

Wydłużenie Grunwaldzkiej dla rowerzystów

Przetarg dotyczy budowy drogi rowerowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Słoneczną/Ostroroga do ul. Jugosłowiańskiej. Poza budową drogi przetarg przeiwduje wykonanie połączenia ciągu pieszo-rowerowego, znajdującego się w parku Manitiusa z ruchem rowerowym wzdłuż ulicy Wyspiańskiego.

Rowerowa Grunwaldzka

Jak informuje poznański Urząd Miejski, nowa trasa wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej cieszy się dużym zainteresowaniem. Od początku października rowerzyści mogą podróżować od ulicy Roosevelta do skrzyżowania z ulicą Ostroroga.

W ramach budowy połączony zostanie także ciąg pieszo-rowerowy w parku Manitiusa z trasą rowerową wzdłuż ulicy Wyspiańskiego. Zainteresowani wykonawcy mają czas na złożenie ofert do 29 listopada. Jeżeli postępowanie przetargowe zostanie rozstrzygnięte, to jeszcze w tym roku będzie można podpisać umowę z wykonawcą. Zakończenie prac budowlanych wraz z nasadzeniem zieleni zaplanowano na trzeci kwartał przyszłego roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
droga
Grunwaldzka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.