TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań: Dodatkowe tramwaje po studenckim grillu
- Opublikowano: 09.05.2018 10:19:11
Poznań: Dodatkowe tramwaje po studenckim grillu (foto: poznan.pl)

9 i 10 maja na terenie Kampusu UAM odbędzie się Wielkie Grillowanie. Żeby ułatwić powrót do domu studentom wzmocniona zostanie komunikacja nocna z Piątkowa w stronę centrum.

9 i 10 maja na terenie Kampusu UAM odbędzie się Wielkie Grillowanie. Żeby ułatwić powrót do domu studentom wzmocniona zostanie komunikacja nocna z Piątkowa w stronę centrum.

W noce z 9 na 10 maja (środa/czwartek) oraz z 10 na 11 maja (czwartek/piątek) uruchomione zostaną dodatkowe kursy na trasie PST. W godzinach od 23:00 do 2:00 kursy tramwaju nr 201 odbywać się będą co 15 minut. Dodatkowo, w godzinach od 23:00 do 2:30, na trasie Os. Sobieskiego - Dworzec Zachodni, kursować będzie linia nr 202. Tramwaje tej linii pojadą z częstotliwością co 15 minut w godzinach od 23:00 do północy, a później (od godziny 24:00 do 2:30) - co ok. 10 minut. Odjazdy w kierunku centrum będą zsynchronizowane z linią nocną 201.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.