TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poważne utrudnienia w związku z budową wiaduktu w Kościanie
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 03.05.2019 13:38:55
zdjęcie ilustracyjne (mat. pras.)

Ponad półtora roku potrwają utrudnienia związane z zamknięciem fragmentu ulicy Gostyńskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 308 w Kościanie.

Ponad półtora roku potrwają utrudnienia związane z zamknięciem fragmentu ulicy Gostyńskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 308 w Kościanie (Wielkopolskie).

13 maja w mieście rozpocznie się budowa wiaduktu kolejowego na linii E 59 Poznań – Wrocław. Droga wojewódzka nr 308 łączy Gostyń z Grodziskiem Wielkopolskim i Nowym Tomyślem.

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu (WZDW) poinformował, że w związku z realizacją inwestycji spółki PKP Polskie Linie Kolejowe, droga nr 308 zostanie zamknięta na odcinku o długości ok. 300 m od skrzyżowania z ul. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Składową.

Na czas prowadzenia robót wyznaczono objazdy. W kierunku Grodziska Wielkopolskiego i Nowego Tomyśla: z drogi wojewódzkiej nr 308 w Kopaszewie drogą powiatową do Czempinia, dalej przez Głuchowo i Kiełczewo do Kościana. W kierunku Gostynia: z drogi krajowej nr 5 w Kawczynie drogą wojewódzką nr 311 do Czempinia i dalej do Śremu i Jerki.

WZDW podał, że roboty i związane z nimi utrudnienia potrwają do końca 2020 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wiadukt
Kościan
budowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.