TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

POP na stacji Świętokrzyska w remoncie
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 14.11.2019 14:30:51
POP na stacji Świętokrzyska w remoncie (foto: ZTM)

Punkt Obsługi Pasażerów Świętokrzyska na I linii metra jest w remoncie. ZTM zaprasza pasażerów do punktu Świętokrzyska na II linii metra.

Punkt Obsługi Pasażerów Świętokrzyska na I linii metra jest w remoncie. ZTM zaprasza pasażerów do punktu Świętokrzyska na II linii metra.

W Punkcie Obsługi Pasażerów Świętokrzyska na I linii metra prowadzone są prace modernizacyjne.

Wszystkie sprawy związane z Warszawskim Transportem Publicznym można załatwić nieopodal – w Punkcie Obsługi Pasażerów Świętokrzyska na II linii metra w pawilonie nr 1011, przy wschodniej głowicy stacji, na wysokości zbiegu ulic  Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-20.00.

Droga dzieląca nieczynny punkt na I linii metra od punktu na II linii została specjalnie oznakowana czerwonymi strzałkami. Na drzwiach POP-u Świętokrzyska M1 zamieszczono także schemat ułatwiający dojście do punktu na linii M2.

Punkt Obsługi Pasażerów Świętokrzyska M1 po zakończeniu prac będzie w pełni odpowiadał potrzebom osób z niepełnosprawnościami. Przy jednym z okienek zostanie obniżony blat, tak by ze stanowiska mogła wygodnie skorzystać osoba o ograniczonej mobilności. Z myślą o niedosłyszących zostanie zainstalowana pętla induktofoniczna. Wszystkie okienka zostaną wyposażone w system głośnomówiący. Otwarcie punktu po remoncie planowane jest na koniec tego roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
POP
stacja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.