TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Policja doceniła odwagę kierowcy MPK Łódź
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.12.2019 10:00:24
Policja doceniła odwagę kierowcy MPK-Łódź; fot. MPK-Łódź

11 listopada kierowca łódzkiego autobusu miejskiego zatrzymał pijanego kierowcę opla astry.

11 listopada kierowca łódzkiego autobusu miejskiego zatrzymał pijanego kierowcę opla astry.

Policja doceniła odwagę kierowcy MP-Łódź z zajezdni Limanowskiego, który 11 listopada 2019 r. zatrzymał pijanego kierowcę opla astry.

Pojazd blokował wyjazd autobusów z krańcówki przy ul. Kasprowicza (ROD Polanka), więc pan Dariusz, kierowca MPK-Łódź z 30-letnim stażem, postanowił sprawdzić stan trzeźwości kierowcy. Później okazało się, że 63-letni kierowca osobówki miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pan Dariusz zabrał mu kluczyki i zamknął w autobusie do czasu przyjazdu służb.

27 listopada komendant miejski policji w Łodzi insp. Paweł Karolak wręczył list pochwalny kierowcy za wzorową obywatelską postawę podczas wykonywania pracy i wyraził uznanie dla pracownika, który nie bał się zainterweniować i powstrzymać od dalszej jazdy pijanego 63-latka. Pan Dariusz otrzymał też pochwałę od zarządu MPK-Łódź i nagrodę finansową.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
nagroda
Policja
MPK Łódź
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.