TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Podwyżki dla kierowców autobusów w PKM Jaworzno
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.04.2019 09:00:49
Podwyżki dla kierowców autobusów w PKM Jaworzno

Wzrost wynagrodzeń o 225 zł brutto miesięcznie i 1400 zł brutto nagrody z okazji branżowego święta – to najważniejsze zapisy tegorocznego porozumienia płacowego w PKM Jaworzno.

Wzrost wynagrodzeń o 225 zł brutto miesięcznie i 1400 zł brutto nagrody z okazji branżowego święta – to najważniejsze zapisy tegorocznego porozumienia płacowego, które zostało podpisane na początku kwietnia przez związki zawodowe działające w Przedsiębiorstwie Komunikacji Miejskiej w Jaworznie i pracodawcę.

Wyższe wypłaty wpłyną na ich konta na początku maja.

-"Podobne porozumienia podpisujemy co roku, dzięki czemu płace w spółce systematycznie rosną. W ciągu trzech lat podwyżka wyniosła w sumie ok. 700 zł brutto" – podkreśla Tomasz Fidziński, przewodniczący zakładowej "Solidarności".

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

Związkowcy wynegocjowali z pracodawcą także nagrodę z okazji obchodzonego w maju Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej. Tak samo jak w zeszłym roku wyniesie ona 1400 zł brutto i zostanie wypłacona w dwóch transzach. Pierwszą ratę, czyli 600 zł brutto pracownicy firmy otrzymają w czerwcu, kolejne 800 zł brutto zostanie wypłacone w grudniu.

PKM Jaworzno zatrudnia ok. 250 pracowników.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
PKM Jaworzno
  • Konrad Filip – 17.04.2019

    Dobrze by było...

  • Michał Paweł Łukasz – 17.04.2019

    Chętnie, 500+ dla każdego, kto będzie świętować, nawet dla bezrobotnych :)

  • Radek Lubos – 17.04.2019

    Walczą chopy a Swierklanieckie ?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.