TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociągi z Kijowa do Warszawy bez kontroli w Jagodzinie
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.04.2019 10:23:26 1 komentarz
Pociągi z Kijowa do Warszawy bez kontroli w Jagodzinie

Od 5 kwietnia kontrola graniczna i celna dla pociągów relacji Kijów-Warszawa odbędzie się w stacji Kijów-Pasażerski.

Od 5 kwietnia kontrola graniczna i celna dla pociągów relacji Kijów-Warszawa odbędzie się w stacji Kijów-Pasażerski.

Pasażerowie muszą zająć swoje miejsca nie później niż 25 minut przed odjazdem. Dzięki temu skrócone zostaną postoje na stacji granicznej Jagodzin. W związku z tym zmieniony zostanie także rozkład jazdy pociągu. Przedtem pasażerowie będą musieli odbyć jeszcze kontrolę celną, która odbędzie się na stacji w Kijowie. Stąd też na dworcu warto pojawić się znacznie wcześniej. Celnicy będą bowiem sprawdzać bilety, bagaże i paszporty. Dopiero po przejściu tej kontroli można będzie udać się na peron i zająć miejsca w pociągu.

Zmiany wchodzą w życie 5 kwietnia, ale będą już obowiązywać pasażerów, którzy wyruszą z Warszawy do Kijowa dzień wcześniej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
UZ
Warszawa
Kijów
Ukraina
  • Kuba Perkowski – 03.04.2019

    W koncu

  • kolejFAN – 04.04.2019

    a w drugą stronę ? Ukraińcy dopiero będą sprawdzać przyjezdnych w Kijowie? dziwne

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.