TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociąg Przewozów Regionalnych psuł się kilka razy
RADIO POZNAŃ InfoRail.pl - Opublikowano: 05.11.2019 12:45:48 1 komentarz
Pociąg Przewozów Regionalnych psuł się kilka razy

Jakość usług świadczonych przez Przewozy Regionalne od wielu już lat pozostaje na stale niezmienionym poziomie. Wczoraj przekonali się o niej pasażerowie, którzy korzystali z połączenia Piła – Poznań.

Jakość usług świadczonych przez Przewozy Regionalne od wielu już lat pozostaje na stale niezmienionym poziomie. Wczoraj przekonali się o niej pasażerowie, którzy korzystali z połączenia Piła – Poznań.

O sprawie poinformowało Radio Poznań, zaalarmowane przez pasażerkę.

Na odcinku Chodzież - Oborniki pociąg psuł się kilka razy. Staliśmy po pięć, dziesięć minut. W końcu dojechaliśmy do Wargowa i stoimy. Zostaliśmy poinformowani przez panią konduktor, że jest awaria i nie jedziemy dalej. Nie mamy żadnej informacji, bo obsługa pociągu w ogóle się nie pokazuje. W pociągu jest zimno – relacjonowała pasażerka.

Przewozy Regionalne jak zwykle stanęły na wysokości zadania. Justyna Grzesik z wielkopolskiego oddziału Przewozów Regionalnych przyznała na antenie Radia Poznań, że pociąg usterkę miał, była ona naprawiana w trakcie realizacji kursu, ale finalnie naprawiona nie została. Po czym dodała: Po wnikliwej analizie tej sytuacji, chcielibyśmy apelować o zachowanie podstawowych zasad kultury i szacunku wobec pracowników pełniących służbę dla misji transportu publicznego.

Pociąg spóźnił się prawie dwie godziny. Przypomnimy, że dla Przewozów Regionalnych pasażer jest najważniejszy, na co wielokrotnie zwracał uwagę szef tej spółki Krzysztof Zgorzelski.

Według informacji od naszego Czytelnika kilkukrotny defekt na trasie zaliczała jednostka EN57-651, co ciekawe z lubuskiego oddziału Przewozów Regionalnych.   

Na pocieszenie pasażerów możemy dodać, że od grudnia linię Poznań - Piła będą obsługiwać Koleje Wielkopolskie. Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Pila
Poznań
  • zeus04 – 05.11.2019

    Nie zamawiają reklam w redakcji...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.