TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pobił za "Tu się nie pali". W Krakowie
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 08.03.2019 11:17:19
Pobił za "Tu się nie pali"

Zatrzymano mężczyznę, który pobił w Krakowie współpasażera za zwrócenie mu uwagi.

Krakowska policja ujęła mężczyznę, który pobił współpasażera tramwaju za zwrócenie mu uwagi za palenie papierosa. Ofiara opublikowała wizerunek sprawcy na Facebooku; jego post był szeroko udostępniany przez użytkowników portalu.

Jak poinformował w piątek - 8 marca - rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń, do pobicia i poparzenia gazem doszło w minioną niedzielę w Krakowie, ale napastnika nie udało się wtedy schwytać.

Poszkodowany poprosił o pomoc internautów publikując post w tej sprawie na Facebooku, równolegle policja wszczęła w tej sprawie dochodzenie. Dzięki temu, że napadnięty nagrał na telefonie wizerunek sprawcy, funkcjonariusze ustalili jego tożsamość i po kilku dniach zatrzymali go.

Zatrzymanym jest 23-letni mieszkaniec Krakowa. Za spowodowanie obrażeń u pokrzywdzonego i uszkodzenie jego telefonu grozi mu pięciu lat pozbawienia wolności. Ponadto mężczyzna poszukiwany był przez policję w związku z inną sprawą.

Poniżej film nagrany przez poszkodowanego:


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
napad
Kraków
Policja
  • Rafał Mikołajski – 08.03.2019

    Atakujący sam na profilu ofiary się wygadał,że to on bo zarządał usunięcia filmiku i zdjęc na których się znajduje bo pójdzie do sądu,no teraz to już na 100% pójdzie :D

  • Ireneusz Warpas – 08.03.2019

    Tu się nie pali, tu się nie pije, tu to a tam to ! Masło masło maślane ! Ćpuny ćpają. Złodzieje kradną. Alkoholicy piją ! Nieroby nie pracują! Kto na to pracuje? My. Tylko dlaczego uczciwie pracujący mają pracować na nierobów i nieudaczników !

  • Przemysław Kloc – 10.03.2019

    Przecież wszędzie jest napisane, że palenie szkodzi zdrowiu...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.