TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Po zderzeniu z rowerzystą odjechał nie udzielając pomocy
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 28.01.2020 23:13:23
Zdj. KMP Biała Podlaska

Najprawdopodobniej to rowerzysta był winny wjechania pod samochód, jednak po wypadku kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił poszkodowanemu pomocy. Grozi mu za to kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Najprawdopodobniej to rowerzysta był winny wjechania pod samochód, jednak po wypadku kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił poszkodowanemu pomocy. Grozi mu za to kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Wypadek i brak udzielenia pomocy

Do wypadku doszło 26 stycznia na ul. Warszawskiej w Wisznicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 37-latek wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżające auto. Po zdarzeniu kierowca samochodu odjechał nie udzielając pomocy rowerzyście.

Policjanci jeszcze tego samego dnia odnaleźli samochód, który wziął udział w wypadku. Uszkodzone auto znaleziono w stodole w gminie Wisznice. Samochód zabezpieczono, a do wyjaśnienia sprawy został zatrzymany 36-letni mężczyzna. Policja ustala okoliczności wydarzenia w tym personalia osoby, która prowadziła samochód w chwili wypadku. Za nieudzielenie pomocy grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wisznice
wypadek
policja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.