TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Radom uruchamia nową linię do Wrocławia
GAZETA WYBORCZA-RADOM - Opublikowano: 12.02.2018 16:35:11

Z Radomia do Wrocławia pojadą od 16 lutego autobusy PKS Radom.

Jak informuje Gazeta Wyborcza-Radom - z Radomia do Wrocławia pojadą od 16 lutego autobusy PKS Radom. To powrót zawieszonych jakiś czas temu kursów

Autobusy PKS Radom zaczną jeździć do Wrocławia w piątek, 16 lutego. Z Radomia autobus wyjedzie o godz. 6.30, do Wrocławia dojedzie o 12.45. W drogę powrotną PKS odjedzie o 14.30, na radomskim dworcu będzie o 20.50.

– Linia będzie kursowała najkrótszą trasą z Radomia do Wrocławia, przez Opoczno, Piotrków Trybunalski, Bełchatów i Wieluń – zapowiada Paweł Gutkowski, prezes PKS Radom.

Gutkowski jest prezesem od niedawna. Poprzedni, Janusz Spelina zrezygnował ze stanowiska we wrześniu ub.r. z powodów zdrowotnych. Czy nowy szef zamierza przywracać inne kursy dalekobieżne zawieszone w poprzednich latach albo uruchamiać nowe?

– Wykonujemy różne rodzaje przewozów, kursy dalekobieżne są coraz mniej opłacalne. Na razie postanowiliśmy uruchomić kurs do Wrocławia, mamy sygnały od potencjalnych pasażerów, że takie połączenie jest potrzebne – tłumaczy prezes PKS. – Ale nie wykluczamy kolejnych kursów. Przez jakiś czas mieliśmy problem z odpowiednią liczbą kierowców, teraz sytuacja jest już lepsza – tłumaczy.

Na pewno PKS Radom uruchomi dalekobieżne kursy na wakacje.

– Może się wydawać, że jest jeszcze wcześnie, ale na wakacje szykujemy się bardzo intensywnie – zapowiada Paweł Gutkowski.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
PKS Radom
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.