TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pijany kierowca zaparkował auto na torowisku
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 11.03.2019 15:16:04
zdjęcie ilustracyjne (mat. prasowe)

W niedzielę wieczorem w Przemyśl upijany kierowca zaparkował samochód na torowisku.

W niedzielę wieczorem w Przemyśl upijany kierowca zaparkował samochód na torowisku.

W związku z tą sytuacją musieliśmy chwilowo wstrzymać ruch pociągów relacji Przemyśl-Medyka – poinformował PAP w poniedziałek rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu Witold Flader.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w minioną niedzielę ok. godz. 18:30. Jak relacjonował PAP Flader, podczas patrolu torów na terenie Przemyśla, funkcjonariusze SOK zauważyli samochód osobowy, który był zaparkowany na torowisku. "Natychmiast powiadomiony został telefonicznie dyżurny ruchu PKP stacji w Przemyślu, który wstrzymał ruch pociągów w tym rejonie" - dodał.

Flader podkreślił, że w pobliżu samochodu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę kłócącego się z kobietą. "Obydwoje zostali wylegitymowani. W związku z tym, iż mężczyzna podczas interwencji zachowywał się agresywnie i usiłował wsiąść do samochodu, funkcjonariusze zmuszeni byli użyć m.in. kajdanek" – powiedział.

Na miejsce zdarzenia został wezwany patrol policji. Okazało się, że 38-letni mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. W dodatku mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przemyśl
SOK
kierowca
tor
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.