TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pierwszy Tramicus wraca na stołeczne ulice
InfoTram.pl - Opublikowano: 08.06.2018 14:45:32 1 komentarz
Pierwszy Tramicus wraca na stołeczne ulice (foto: TW)

Po ponad trzymiesięcznej przerwie na stołeczne tory wracają, a w zasadzie to wraca, Tramicus. Jak podały Tramwaje Warszawskie na popołudniowy dodatek linii 15 wyjedzie wagon nr 3115.

Po ponad trzymiesięcznej przerwie na stołeczne tory wracają, a w zasadzie to wraca, Tramicus. Jak podały Tramwaje Warszawskie na popołudniowy dodatek linii 15 wyjedzie wagon nr 3115.

Wszystkie wagony tego typu zostały wycofane z ruchu po tym, jak wykryto w nich usterkę systemu hamowania elektrodynamicznego. Po aktualizacji oprogramowania pierwszy wóz mógł powrócić na trasę. Kolejne mają wyjeżdżać na miasto sukcesywnie, w przyszłym tygodniu.

Tramwaje Warszawskie eksploatują 15 Tramicusów, od 2007 roku. Jak już informowaliśmy na łamach InfoTram.pl część z nich przechodzi naprawy główne. Także w tym roku przewidziane są takie prace.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tramwaje Warszawskie
Warszawa
Tramicus
  • czyngis – 12.06.2018

    Mam do nich sentyment :)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.