TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pięć wagonów T3 jedzie z Ostrawy do Kijowa
InfoTram.pl - Opublikowano: 08.07.2019 10:09:57 1 komentarz
Pięć wagonów T3 jedzie z Ostrawy do Kijowa (foto: Ekova)

Pięć tramwajów T3 jedzie na Ukrainę. Pojazdy zostały przygotowane do transportu i załadowane przez firmę EKOVA ELECTRIC.

Pięć tramwajów T3 jedzie na Ukrainę. Pojazdy zostały przygotowane do transportu i załadowane przez firmę EKOVA ELECTRIC.

2 lipca jej pracownicy przeprowadzili załadunek 5 wagonów tramwajowych T3 za pomocą dźwigu i innego ciężkiego sprzętu. Wycofane przez DPO Ostrawa pojazdy zostały wyprodukowane w latach 1985-86. Po wycofaniu z ruchu sprzedano je na Ukrainę. Tam zostaną odnowione i wykorzystane do transportu pasażerskiego w Kijowie.

Wycofanie wagonów T3 jest możliwe po zastąpieniu ich nowymi tramwajami. Kolejne T3 będą jeszcze do wzięcia i być może również trafią na Ukrainę.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kojów
Ostrawa
Ekova
T3
  • Piotr Czarnota – 08.07.2019

    i pomyśleć, że nie tak dawno i my kupowaliśmy taki szrot na potęgę ;/

  • Mateusz Włodarczyk – 08.07.2019

    Mają szrot i kupują szrot niezły rozwój

  • mechanik – 08.07.2019

    Rozumiem, że masz dla nich lepszy pomysł?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.