TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piaseczno. Przypnij rower do baranka
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 25.10.2019 15:29:38
Zdj. Marcin Borkowski, UM Piaseczno

Część włodarzy polskich miast zauważyła, że stojaki rowerowe mogą mieć artystyczną formę i promować miasto. W Piasecznie pojawiły się nowe stojaki w formie baranka, który znajduje się w logo miasta.

Część włodarzy polskich miast zauważyła, że stojaki rowerowe mogą mieć artystyczną formę i promować miasto. W Piasecznie pojawiły się nowe stojaki w formie baranka, który znajduje się w logo miasta.

Przypnij rower do baranka

W Piasecznie zostaną zamontowane 182 nowe stojaki rowerowe. 52 z nich nawiązują kształtem do logo miasta, czyli do konturów baranka. 130 stojaki będą standardowe, czyli w kształcie odwróconej litery U. Stojak w kształcie baranka na górnej krawędzi posiada czerwoną gumę, która ma amortyzować i chronić rower.

Stojaki z budżetu obywatelskiego

Wg informacji przekazanych przez Urząd Miejski w Piasecznie, realizacja przedsięwzięcia przez Wydział Utrzymania Terenów Publicznych odbyła się ramach Budżetu Obywatelskiego 2019, gdyż był to jeden z wybranych przez mieszkańców zgłoszonych w zeszłym roku pomysłów. Dodatkowe 16 stojaków zamówił Wydział Polityki Mieszkaniowej, pojawią się one w pobliżu mieszkalnych budynków komunalnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Piaseczno
stojaki rowerowe
BO
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.