TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PESA pokaże gorzowskiego Twista na targach w Gdańsku
- Opublikowano: 03.06.2019 17:58:59
PESA pokaże gorzowskiego Twista na targach w Gdańsku (foto: MZK)

W piątek tramwaj Twist dla Gorzowa Wielkopolskiego otrzymał dopuszczenie do ruchu z pasażerami – poinformował Maciej Grzeskowiak, szef PR bydgoskiego producenta.

W piątek tramwaj Twist dla Gorzowa Wielkopolskiego otrzymał dopuszczenie do ruchu z pasażerami – poinformował Maciej Grzeskowiak, szef PR bydgoskiego producenta.

Po zaliczeniu jazdy testowej, która była ostatnim etapem odbiorów końcowych został ostatecznie odebrany przez MZK Gorzów Wielkopsolki. W tej chwili trwa produkcja pozostałych tramwajów, a harmonogram dostaw zakłada, że bydgoską fabrykę PESA będzie opuszczał przynajmniej jeden Twist tygodniowo. Wszystkie będą dostarczone do połowy sierpnia i przygotowane do jazd z pasażerami po zakończeniu modernizacji infrastruktury tramwajowej.

Wyprodukowany dla Gorzowa Twist będzie jednym z pojazdów, które PESA zaprezentuje podczas Targów Trako 2019.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
MZK Gorzów Wielkopolski
Twist
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.