TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jesteś tutaj: Infotram / Wydarzenia / PESA na InnoTrans 
PESA na InnoTrans
INFORAIL - Opublikowano: 22.09.2014 14:16:58 3 komentarze
PESA na InnoTrans

Od wtorku 23 września do piątku 26 września 2014 lider wśród polskich producentów taboru szynowego – PESA Bydgoszcz SA zaprezentuje swoje pojazdy na największych na świecie targach InnoTrans w Berlinie.

Od wtorku 23 września do piątku 26 września 2014 lider wśród polskich producentów taboru szynowego –PESA Bydgoszcz SA zaprezentuje swoje pojazdy na największych na świecie targach InnoTrans w Berlinie. W tym roku prezentujemy tramwaje dla Moskwy i Warszawy, lokomotywę spalinową Gama oraz spalinowy zespół trakcyjny Link po raz pierwszy w barwach Deutsche Bahn –poinformował Michał Żurowski, rzecznik prasowy bydgoskiego producenta. Stoisko PESY będzie zlokalizowane w hali 4.2, stand 303. Na targach będą miały miejsce także cztery wydarzenia z udziałem PESA Bydgoszcz SA. To: Dzień z Fokstrotem, Dzień z Jazzem Duo, Prezentacja lokomotywy Gama oraz Premiera spalinowego pojazdu Link dla Deutsche Bahn i podpisanie umowy z DB Regio na tabor dla regionu Allgau. Relację ze wszystkich tych wydarzeń w InfoTram i InfoRail. A rozmieszczenie pojazdów na taborowej ekspozycji można znaleźć na mapce, którą zamieszczamy poniżej.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Innotrans
  • Joan – 22.09.2014

    Myślałem ,że Krakowiaka pokarzą

  • hagi – 23.09.2014

    W sumie 4 pojazdy na czterodniowe targi, jest co promować. Dużego zainteresowania życzę.

  • Combino – 23.09.2014

    @Joan: pokarzą to Ciebie za Twoją ortografię! Pesa jeśli pokaże Krakowiaka,to dopiero na Trako,bo na razie jeszcze nie ma co pokazywać; nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!