TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pech jednostek wypożyczonych przez Koleje Wielkopolskie. Kolejne zderzenie na przejeździe
InfoRail.pl/PAP - Opublikowano: 17.02.2020 21:15:20
zdjęcie ilustracyjne

Jedna osoba została ranna w zderzeniu ciężarówki z pociągiem na przejeździe w miejscowości Czerwonak (pow. poznański, woj. wielkopolskie). Do wypadku doszło w poniedziałek (17 lutego) przed godz. 20.

Jedna osoba została ranna w zderzeniu ciężarówki z pociągiem na przejeździe w miejscowości Czerwonak (pow. poznański, woj. wielkopolskie). Do wypadku doszło w poniedziałek (17 lutego) przed godz. 20. Trasa kolejowa między Poznaniem a Wągrowcem została zablokowana.

Oficer prasowy poznańskiej straży pożarnej st. kpt. Michał Kucierski przekazał PAP, że na miejscu wypadku pracuje obecnie pięć zastępów PSP. "Jedna osoba została poszkodowana - przewieziono ją do szpitala. Szynobusem jechało ok. 35 osób. Ruch w tym rejonie został całkowicie wstrzymany" - powiedział.

Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK przekazał, że w wypadku uczestniczył pociąg Kolei Wielkopolskich jadący z Wągrowca do Poznania. "Ponieważ jest to linia jednotorowa ruch na niej został całkowicie wtrzymany. Przewoźnik uruchomił zastępczą komunikację autobusową" - poinformował.

W zdarzeniu brała udział jednostka VT628-659, wypożyczona przez Koleje Wielkopolskie od Arrivy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
VT628
wypadek
przejazd kolejowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.