TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pawłowice z rowerem gminnym
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 07.03.2019 20:01:30
Zdj. Gmina Pawłowice

7 marca uruchomiono rower gminny w Pawłowicach. Wypożyczalnia działa w systemie GeoVelo, w którego skład wchodzi 20 rowerów i pięć punktów postojowych.

7 marca uruchomiono rower gminny w Pawłowicach. Wypożyczalnia działa w systemie GeoVelo, w którego skład wchodzi 20 rowerów i pięć punktów postojowych.

System miał ruszyć 15 marca, jednak z uwagi na pogodę postanowiono przełożyć inaugurację na wcześniejszy termin. Rowery można wypożyczać z pięciu miejsc postojowych: obok centrum przesiadkowego w Pawłowicach, przy lodowisku w Pawłowicach Osiedlu, przy Gminnym Ośrodku Sportu, przy inhalatorium oraz z parkingu przed kościołem św. Mikołaja w Warszowicach.

21 marca odbędzie się akcja promująca wypożyczalnię rowerów. Tego dnia, przy centrum przesiadkowym w Pawłowicach, pracownicy firmy GeoVelo i urzędnicy będą udzielali porad i służyli pomocą wszystkim chcącym korzystać wypożyczalni.

Mieszkańcy gminy Pawłowice mogli korzystać z wypożyczalni GeoVelo w październiku zeszłego roku. Po tym czasie rowery trafiły do serwisu.

Za pomocą aplikacji GeoVelo znajdziemy wszystkie miejsca postoju rowerów, sprawdzimy ile z nich jest aktualnie dostępnych, a następnie otworzymy zamek roweru i ruszymy w drogę. Rowerami można podróżować po terenie całej gminy, wykorzystując m. in. nasze ścieżki i trasy rowerowe. W przyszłości system ma być rozszerzony, aby użytkownicy rowerów mogli na nich pojechać np. do Żor – informuje gmina Pawłowice.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pawłowice
GeoVelo
rower gminny
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.