TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pasażer zwrócił im uwagę. Pobili jego i kierowcę [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.04.2019 09:00:48
Pasażer zwrócił im uwagę. Pobili jego i kierowcę [FILM]

22 marca jeden z pasażerów nocnego kursu autobusu w Warszawie zwymiotował w przejściu między fotelami. Na uwagę innego z pasażerów, że zanieczyścił pojazd, zareagował agresją

22 marca jeden z pasażerów nocnego kursu autobusu w Warszawie zwymiotował w przejściu między fotelami. Na uwagę innego z pasażerów, że zanieczyścił pojazd, zareagował agresją - wspólnie z trzema kolegami zaatakował mężczyznę. Sprawcy pobili też kierowcę, który usiłował interweniować.

Bójkę zarejestrowała kamera w autobusie. Policja opublikowała nagranie i szuka sprawców.

Na nagraniu widać, że napastnicy są najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Do ataku na pasażera, który zwrócił uwagę, doszło poza autobusem. Tam też napastnicy zaatakowali kierowcę. Bili go pięściami, później przewrócili na jezdnię i przyduszali.

Poniżej zapis z monitoringu udostępniony przez Policję:


Policja szuka

-"Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia kierowcy autobusu i jednego z pasażerów. Do zdarzenia doszło 22 marca tego roku przy ulicy Marszałkowskiej. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 59, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl"Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
kierowca
Warszawa
  • Rafał Fornal – 04.04.2019

    Zachowanie kierowcy niby bohaterskie ale nie odpowiedzialne, inaczej bym to rozegrał.

  • Grzegorz Kutnikowski – 04.04.2019

    Na taka cholote to przydaloby sie dawne zomo dostaliby palowanie to odechcialoby sie tym wynalazkom aspolecznym jakiejkolwiek zadymy a pozniej lopaty i na roboty drogowe.

  • Michał Czerwinski – 04.04.2019

    Dlatego kierowcy powinni mieć coś do samoobrony, i to jeszcze żeby sama firma ich w to zaopatrzyla

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.