TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Parowozownia Wolsztyn z oliwkowymi wagonami 120A
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.04.2019 13:38:30 2 komentarze
Parowozownia Wolsztyn z oliwkowymi wagonami 120A (foto: Parowozownia Wolsztyn)

12 kwietnia 2019 r., przybył do Wolsztyna jeden z dwóch nowych wagonów typu 120A zakupionych przez Parowozownię do obsługi planowego ruchu pasażerskiego.

12 kwietnia 2019 r., przybył do Wolsztyna jeden z dwóch nowych wagonów typu 120A zakupionych przez Parowozownię do obsługi planowego ruchu pasażerskiego.

Jak informuje Parowozownia po przeprowadzonej w Chojnicach naprawie głównej wagon zyskał nie tylko nową, nawiązującą do historycznej, oliwkową malaturę, lecz także odświeżone, komfortowe wnętrze, które od tej pory służyć będzie pasażerom podróżującym pociągiem parowym.

Przypomnijmy, że wagony zostały odkupione od Przewozów Regionalnych, które co jakiś czas pozbywają się jednostek taborowych ze swojego parku. Jak informowaliśmy już na łamach InfoRail.pl Parowozownia kupiła wagony po "atrakcyjnej cenie". Według naszych informacji koszt zakupu to 1 799 999.99 PLN netto.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Parowozownia Wolsztyn
wagon
 • Marian Gosik – 26.04.2019

  Trochę ciemny ten oliwkowy, prawie czarny. 😏😎

 • Paweł Więckowski – 26.04.2019

  Jak w wojsku.

 • Kaszebe – 27.04.2019

  Mam nadzieję że ten chaberek wewnątrz to tylko jakaś wizualizacja?Inaczej to porażka !

 • Alibaba – 27.04.2019

  Kaszuba tradycyjnie ma problem z rozeznaniem rzeczywistości. No ale dziś chociaż bez oskarżeń o kłamstwa. Tylko tak dyplomatycznie jakoś. Trza było walić że redakcja Inforail kłamie i zamieszcza to zdjęcie żeby oszukać.

 • Krzysztof Gołębiowski – 27.04.2019

  Jaki on oliwkowy?

 • Jakub Białkowski – 28.04.2019

  WOW!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.