TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Otwock - wybierz stacje dla roweru miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 05.04.2019 14:17:59
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Otwock niebawem ogłosi przetarg na uruchomienie wypożyczalni rowerów miejskich. A już teraz pyta mieszkańców o miejsca, w których mają stanąć stacje wypożyczalni. Magistrat czeka na propozycje do 15 kwietnia.

Otwock niebawem ogłosi przetarg na uruchomienie wypożyczalni rowerów miejskich. A już teraz pyta mieszkańców o miejsca, w których mają stanąć stacje wypożyczalni. Magistrat czeka na propozycje do 15 kwietnia.

Po ubiegłorocznym pilotażowym sezonie Otwockiego Roweru Miejskiego, którego operatorem była firma Nextbike Polska, miasto planuje ogłosić przetarg, którego zwycięzca uruchomi i poprowadzi wypożyczalnię przez cztery najbliższe lata.

Od 13 sierpnia do 4 listopada 2018 roku z OWR skorzystano 6,4 tys. razy. System składał się z pięciu stacji i 36 rowerów. Nowy system ma składać się z ośmiu stacji.

Drugie konsultacje

Mieszkańcy Otwocka w zeszłym roku wybrali cztery lokalizacje dla stacji rowerów miejskich. Od 5 kwietnia tego roku można głosować na cztery kolejne stacje. Głosować można do 15 kwietnia wysyłając propozycje czterech lokalizacji na adres: otwockirowermiejski@otwock.pl. Wyniki konsultacji zostaną opublikowane do 20 kwietnia na stronie www.otwock.pl.

W 2018 roku mieszkańcy wybrali cztery miejsca dla stacji rowerów miejskich

  • "Osiedle Morskie Oko" u zbiegu ul. Hallera i Generalskiej;
  • "Skwer 7 Pułku Ułanów (tzw. Małpi Gaj)" przy ścieżce rowerowej przy ul. Andriollego;
  • "Park Miejski – Skwer Lennestadt" przy skwerze Lennestadt u zbiegu ulic Andriollego i Matejki;
  • "PKP Świder" przy ul. Jasnej (obok poczty);Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Otwock
przetarg
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.