TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ostre hamownie w Bydgoszczy: 6 osób rannych
PAP - Opublikowano: 16.04.2019 10:00:39
Ostre hamownie w Bydgoszczy: 6 osób rannych fot. ITS w Bydgoszczy

15 kwietnia pięcioro dzieci i jedna osoba dorosła ranne po zderzeniu autobusu i auta osobowego.

Pięcioro dzieci w wieku od dwóch miesięcy do dziewięciu lat zostało w poniedziałek - 15 kwietnia - poszkodowanych wskutek nagłego hamowania autobusu komunikacji miejskiej w Bydgoszczy.

Pomocy lekarskiej potrzebowała też osoba dorosła - poinformował straż pożarna i policja.

Wypadek zdarzył się na Rondzie Kujawskim.

Z wstępnych ustaleń wynika, że autobus komunikacji miejskiej hamował, bo drogę zajechał mu samochód osobowy. Do szpitala zostały zabrane dzieci wieku dwóch i 11 miesięcy oraz dzieci liczące dwa, sześć i dziewięć lat, a także osoba dorosła.

Oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu nie zostały poważnie uszkodzone, doszło tylko do otarcia karoserii.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Bydgoszcz
  • Jacek Pranczk – 16.04.2019

    Można wrzucić film z tego zajścia,ki przestrodze dla innych użytkowników drogi co by nie pchali się pod autobus z ludźmi

  • Kamil Nowakowski – 16.04.2019

    No no, Solbusy mają mocne hamulce, ale aż tak? 😮

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.