TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ostatni łódzki skład Konstali do modernizacji
InfoTram.pl - Opublikowano: 06.08.2018 09:57:33
Ostatni łódzki skład Konstali do modernizacji (foto: MPK)

Jeszcze tylko jeden. MPK-Łódź podało, że do modernizacji wkrótce trafi ostatni skład 805Na.

Jeszcze tylko jeden. MPK-Łódź podało, że do modernizacji wkrótce trafi ostatni skład 805Na.

Przewoźnik zaprezentował właśnie przedostatni zmodernizowany skład 2333+2334. To ostatnie składy, które jeszcze nie były modernizowane. Dzięki temu posłużą łodzianom przez kolejne lata. Staramy się uzupełniać nasz tabor o niskopodłogowy w miarę możliwości. Kolejne 30 tramwajów z projektu "Tramwaj dla Łodzi" na pewno będzie niskopodłogowych – podał przewoźnik.

MPK już teraz uzupełnia także swój tabor o niskopodłogowce. W tym roku dostarczono już 7 Swingów, a kolejne 5 dotrze do Łodzi do połowy października. Poza tym wagony NF6D w 70% mają niską podłogę. W tym roku MPK sprowadziło ich już 8. Obecnie trzy kursują na linii 14, a kolejne wkrótce wyjadą na trasy. Przewoźnik chce dostosować je do łódzkich standardów m.in. odnośnie informacji pasażerskiej czy polaryzacji. Później będzie je modernizować. Pierwszy sprowadzony wagon prawdopodobnie już wkrótce.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łódź
Łódź
805Na
modernizacja
Konstal
  • Kuba Perkowski – 06.08.2018

    Zacznijmy wyrzucać złom na złom i jeździć nowym, te modernizacje to jakaś pomyłka, tam nawet klimatyzacji nie ma

  • Paweł Pasternak – 06.08.2018

    Wreszcie poszli po rozum do głowy. To zbulwianie to było wyrzucanie pieniędzy w błoto.

  • Marcin Drabik – 06.08.2018

    Wrocław juz z 8,10 lat nie modernizuje 105 tek a pozbywa się ich.Niedlugo z całkiem wysokopodlogowych zostaną tylko 204 WRAS zrobione na wzór 105 ki w upadły 2 lata temu PROTRAMIE.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.