TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Omniplus uruchomił nowy sklep internetowy
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.01.2020 11:00:02
Omniplus uruchomił nowy sklep internetowy

Omniplus On - portal usług cyfrowych Daimler Buses, uruchomił zintegrowany sklep internetowy. Nowy eShop części zamiennych do autobusów jest już dostępny on-line od najważniejszych targów autobusowych Busworld Europe, które odbyły się w październiku w Brukseli.

Omniplus On - portal usług cyfrowych Daimler Buses, uruchomił zintegrowany sklep internetowy. Nowy eShop części zamiennych do autobusów jest już dostępny on-line od najważniejszych targów autobusowych "Busworld Europe", które odbyły się w październiku w Brukseli.


E-sklep Mercedes-Benz i Setry

Nowy sklep Omniplus eShop oferuje całą gamę części do marek Mercedes-Benz i Setra. Z uwagi na to, że system jest w pełni zintegrowany z portalem Omniplus On, zna on już indywidualną flotę osoby składającej zamówienie: przez co klient znajdzie często zamawiane części zamienne w obszarze Quick-Collect. W portalu wyróżniono 12 ogólnych kategorii części, co zapewnia szybką nawigację i ich wyszukiwanie. 

Inną metodą znalezienia odpowiedniej części zamiennej, która jest szczególnie pomocna przy dokonywaniu większych zamówień uzupełniających zapasy, jest funkcja szybkiego zamówienia. Użytkownicy mogą przejść bezpośrednio do katalogu BusParts w celu uzyskania bardziej szczegółowych danych.

Jednak Omniplus On może zdziałać jeszcze więcej. Teraz można bezpośrednio zarezerwować usługi cyfrowe, takie jak Omniplus Uptime on-line. Kolejne usługi cyfrowe są w przygotowaniu.

Wdrożenie Omniplus eShop miało miejsce na rynkach 14 filii w Europie, a następnie będzie sukcesywnie rozszerzane. E-handel jest w pełni zintegrowany z innymi obszarami, dzięki czemu korzysta on ze wszystkich zalet cyfryzacji. Jest to możliwe dzięki koncepcji platformy Omniplus On. Podobnie jak z portalu jako całości, możliwe jest korzystanie z eShop z dowolnego mobilnego urządzenia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
OmniPlus
sklep internetowy
Mercedes-Benz
Setra
Niemcy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.