TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olsztyn rezygnuje z ciepłych guzików w tramwajach
InfoTram.pl - Opublikowano: 14.03.2020 13:15:21
Olsztyn rezygnuje z ciepłych guzików w tramwajach

Od dnia 14 marca 2020 roku drzwi w tramwajach będą każdorazowo otwierane przez motorniczych. Tym samym pasażerowie nie będą musieli korzystać z tzw. ciepłych przycisków.

Od dnia 14 marca 2020 roku drzwi w tramwajach będą każdorazowo otwierane przez motorniczych. Tym samym pasażerowie nie będą musieli korzystać z tzw. ciepłych przycisków.

O zmianie będą informowały plakaty umieszczone na drzwiach pojazdów.

Przypomnijmy, że wcześniej wprowadzona została zasada nieotwierania pierwszych drzwi w tramwajach.

Tramwaje MPK Olsztyn są myte i dezynfekowane raz dziennie. Preparat, który jest do tego używany, ma szerokie spectrum wiruso i bakteriobójcze. Co ważne jego działanie utrzymuje się nawet przez tydzień. Przecierane są wszystkie poręcze, biletomaty, kasowniki i przyciski. Dodatkowo kierowcy mają na wyposażeniu atomizery ze środkiem dezynfekującym ręce. Jeśli zajdzie potrzeba dezynfekcja będzie wykonywana częściej.

Od dnia 12 marca 2020 roku (do odwołania) nie będzie prowadzona sprzedaż biletów przez motorniczych. Wszystkie rodzaje biletów nadal są jednak dostępne. Można je nabywać za pośrednictwem biletomatów stacjonarnych, biletomatów mobilnych oraz aplikacji mobilnych takich, jak: moBilet, SkyCash czy mPay.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Olsztyn
ciepły guzik
MPK Olsztyn
motorniczy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.