TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Od kogo dwa nowe autobusy na lotnisko w Warszawie?
INFOBUS.PL - Opublikowano: 18.02.2020 14:00:06
Od kogo dwa nowe autobusy na lotnisko w Warszawie?

Spółka LS Airport Services, która specjalizuje się w handlingu chce pozyskać dwa nowe autobusy, przynajmniej klasy MAXI. Pojazdy mają zostać skierowane do obsługi lotniska w Warszawie. Na oferty firma czeka do 2 marca.

Spółka LS Airport Services, która specjalizuje się w handlingu chce pozyskać dwa nowe autobusy, przynajmniej klasy MAXI. Pojazdy mają zostać skierowane do obsługi lotniska w Warszawie. Na oferty firma czeka do 2 marca.

Na celowniku LSAS są pojazdy fabrycznie nowe. Muszą być autobusy niskopodłogowe, ewentualnie takie, w których zmiana wysokości podłogi odbywa się poprzez pochylnie. Każdy ma umożliwiać podróż przynajmniej 100 pasażerom. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez minimum po trzy pary drzwi na każdą stronę autobusu.
Nie zabraknie oczywiście kilmatyzacji. Autobusy muszą posiadać automatyczną skrzynię biegów oraz ogranicznik prędkości do 40 km/h. Nie może zabraknąć ponadto systemu "personal announcement", kamer i czujników cofania

LSAS jest elastyczny w kwestii warunków dostawy. To oferent bowiem ma wskazać w jakim terminie jest w stanie dostarczyć autobusy. Spółka jednak jasno określiła warunki gwarancji. Rękojmia ma być nie krótsza niż dwa lata.

O LSAS
LSAS jest firmą handlingową zapewniającą sprawną i profesjonalną obsługę ponad pięćdziesięciu przewoźnikom lotniczym z całego świata. Zatrudnia trzy tysiące wysoko wykwalifikowanych pracowników. Doświadczeniem i wysokim standardem świadczonych przez nas usług zdobyła 70 procentowy udział w rynku Portu Lotniczego w Warszawie, prawie 60 procentowy udział w rynku na lotnisku w Krakowie-Balicach oraz około 100 procentowy udział w rynku nowo powstałego lotniska w Modlinie.

LSAS oferuje obsługę handlingową lotów pasażerskich, prywatnych , biznesowych, wojskowych i rządowych. Spółka posiada każdy rodzaj niezbędnego wyposażenia obsługi naziemnej, m.in.: agregaty prądotwórcze, pojazdy asenizacyjne i wodne, schody, pojazdy odladzające, taśmociągi, platformy. Firma jest świadoma wagi, jaką stanowi zapewnienie bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług w branży lotniczej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
lotnisko
LS Airport Service
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.