TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowe wyświetlacze na 14 peronach tramwajowych w Warszawie
- Opublikowano: 10.01.2019 13:35:47
Nowe wyświetlacze na 14 peronach tramwajowych w Warszawie (wiz. TW)

Wkrótce Tramwaje Warszawskie zainstalują nowe wyświetlacze na kolejnych czternastu peronach tramwajowych.

Wkrótce Tramwaje Warszawskie zainstalują nowe wyświetlacze na kolejnych czternastu peronach tramwajowych.

Dziś podpisana została umowa na dostarczenie i montaż nowych tablic. Na Puławskiej, na 5 przystankach zamontowanych zostanie 10 tablic z dynamiczną informacją o odjazdach tramwajów. Również na Marynarskiej jednym rzutem oka pasażerowie będą mogli sprawdzić za ile minut odjedzie kolejny tramwaj. Na tej ulicy, na 2 przystankach przewoźnik umieści 4 tablice. Wartość całego kontraktu, który wykonawca zrealizuje w ciągu 12 tygodni, wynosi ponad 895 tysięcy złotych. Cały zakup obejmuje 20 tablic, które będą w zapasie lub zostaną zamontowane na kolejnych przystankach.

Jak podały Tramwaje Warszawskie w całej Warszawie jest już 176 tablic świetlnych. Na ten rok zaplanowano montaż łącznie kilkudziesięciu także na trasach które zostaną zmodernizowane. Pojawią się one m.in. na ulicy Grochowskiej, na wszystkich przystankach między Zieleniecką a rondem Wiatraczna. Tramwaje Warszawskie zbudowały system dynamicznej informacji pasażerskiej oparty o dokładne pozycje wagonów z systemu GPS. System pokazuje pozycję wszystkich tramwajów na ulicach Warszawy i wylicza za ile minut na przystanek przyjedzie kolejny tramwaj.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Tramwaje Warszawskie
Warszawa
informacja pasażerska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.