TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowe stacje Zabrzańskiego Roweru Miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 05.03.2019 18:45:01
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Zabrzański Rower Miejski wzbogaci się o dwie nowe stacje. O ich lokalizacji zadecydowali mieszkańcy w głosowaniu. Po powiększeniu system składa się z ośmiu stacji i około 70 rowerów.

Zabrzański Rower Miejski wzbogaci się o dwie nowe stacje. O ich lokalizacji zadecydowali mieszkańcy w głosowaniu. Po powiększeniu system składa się z ośmiu stacji i około 70 rowerów.

W głosowaniu można było wybierać spośród czterech lokalizacji: dzielnica Grzybowice (rejon ul. Badestinusa), Kąpielisko "Leśne", Park im. Powstańców Śląskich (ul. Czołgistów) oraz Zabrzański Kompleks Rekreacji - "Aquarius" Kopernik.

Nowe stacje staną w dzielnicy Grzybowice oraz przy Zabrzańskim Kompleksie Rekreacyjnym "Aquarius Kopernik". Ta ostatnia lokalizacja zwyciężyła tylko trzema głosami nad trzecią, czyli Parkiem im. powstańców Sląskich.

W poprzednim sezonie z zabrzańskiej wypożyczalni korzystano ponad 7,2 tys. razy. W systemie zarejestrowało się ponad 2,8 tys. użytkowników. Operatorem Zabrzańskiego Roweru Miejskiego jest firma Nextbike Polska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zabrze
Zabrzański Rower Miejski
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.