TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa stacja sponsorska Veturilo na Pradze
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 24.05.2019 09:16:20
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Na warszawskiej Pradze uruchomiono nową stację Veturilo. Umożliwiła to współpraca Nextbike Polska z właścicielem kompleksu biurowego PRAGA306.

Na warszawskiej Pradze uruchomiono nową stację Veturilo. Umożliwiła to współpraca Nextbike Polska z właścicielem kompleksu biurowego PRAGA306.

Nowa stacja sponsorska powstała przy ulicy Grochowskiej niedaleko skrzyżowania z ulicą Gocławską. Veturilu liczy ponad 380 stacji i ponad 5,5 tys. rowerów.

"PRAGA306 to projekt, który od początku opierał się na idei połączenia nowoczesnych biur z industrialnymi wnętrzami dawnej fabryki elementów oświetleniowych. Udało się nam stworzyć w tym miejscu przestrzeń biurową, która odpowiada potrzebom zarówno dużych, uznanych firm, jak i kreatywnych, małych biznesów czy start-upów. Jednym z licznych atutów tej lokalizacji podkreślanym przez naszych najemców jest łatwy dojazd i świetna komunikacja z centrum Warszawy, której doskonałym uzupełnieniem będzie stacja Veturilo PRAGA306" – mówi Bartosz Szewczyk, Członek Zarządu.

Dzięki nowej stacji pracownicy PRAGA306 i okoliczni mieszkańcy będą mogli w wygodny i szybki sposób dojechać tu rowerem z Dworca Wschodniego, Metra Stadion Narodowy, czy – przez Park Skaryszewski – z Ronda Waszyngtona – informuje operator systemu, firma Nextbike Polska.

"Idea Veturilo to zapewnienie mieszkańcom Warszawy zdrowego, przyjemnego i ekologicznego środka transportu na co dzień. Stacja rowerowa w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy to doskonałe rozwiązanie i wielka wygoda dla pracowników. Jak dowodzą badania ci, którzy do pracy przyjeżdżają na rowerze, odczuwają mniejszy stres i rzadziej się spóźniają" – mówi Marek Pogorzelski z Nextbike Polska, operatora systemu Veturilo.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
rower miejski
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.