TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa oferta RegioJet na trasie Praga-Katowice-Kraków
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.06.2019 11:08:36
Nowa oferta RegioJet na trasie z Pragi do Krakowa

RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi oraz Ostrawy. Pasażerom oferuje łączone przejazdy kolejowo-autobusowe.

RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi oraz Ostrawy. Pasażerom oferuje łączone przejazdy kolejowo-autobusowe.

Nowością przewoźnika jest poranne połączenie z Krakowa (odjazd o 8:00) i Katowic (odjazd o 9:15) do Ostrawy-Svinova (przyjazd o 10:30) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką na pociąg RegioJet w kierunku Pragi z przyjazdem o godz. 14:13.

W kierunku przeciwnym pasażerowie mogą dotrzeć do Katowic (przyjazd o 12:25) i Krakowa (przyjazd o 13:40) pociągiem RegioJet z Pragi (odjazd o 7:47) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką w Ostrawie-Svinovie (odjazd o 11:10).

Jak podkreśla czeska firma przystanek autobusowy zlokalizowany jest tuż przy dworcu kolejowym, co znacznie ułatwia przesiadki.

Przewoźnik kusi także atrakcyjnymi cenami biletów. W podróż z Krakowa do Pragi można wybrać się już za 10 euro!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RegioJet
Kraków
Katowice
Praga
Ostrawa
  • Filip Kopczyński – 12.06.2019

    Konkurencja to się zacznie, jak skończy się modernizacja E30

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.