TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa linia tramwajowa w Łodzi. Nr 120
- Opublikowano: 23.05.2018 15:05:58
Nowa linia tramwajowa w Łodzi. Nr 120

2 czerwca uruchomiona zostanie linia nr 120, czyli "Turystyczna linia tramwajowa po Łodzi". Numer nawiązuje do 120-lecia łódzkiej komunikacji miejskiej.

2 czerwca uruchomiona zostanie linia nr 120, czyli "Turystyczna linia tramwajowa po Łodzi". Numer nawiązuje do 120-lecia łódzkiej komunikacji miejskiej.

Jak podaje łódzkie MPK do 30 września w każdą sobotę i niedzielę można będzie przejechać się zabytkowym SANOKIEM. W czasie przejazdu o najważniejszych zabytkach, ich historii, ciekawych wydarzeniach i dziejach łódzkiej komunikacji opowiadać będą przewodnicy.

W wyznaczonych dniach obsługa będzie prowadzona w j. angielskim (16.06., 14.07, 11.08, 15.09) i j. rosyjskim (23.06, 21.07, 18.08, 23.09).

Ponadto, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00 na krańcówce Karolew odbędzie się konkurs wiedzy na temat historii komunikacji miejskiej, w którym można będzie wygrać nagrodę od MPK-Łódź.

Przewoźnik zaprasza wraz z Towarzystwo Opieki nad Zabytkami oddział w Łodzi. Przejazdy są bezpłatne, a zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu z Budżetu Obywatelskiego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Łódź
linia
zabytek
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.