TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa generacja pociągów metra w Moskwie [FILM]
InfoTram.pl - Opublikowano: 13.04.2017 15:08:09 7 komentarzy
Nowa generacja pociągów metra w Moskwie

Już jutro, 14 kwietnia, nowa generacja pociągów "Moskwa" rozpocznie pracę na fioletowej linii metra w rosyjskiej stolicy.

A dziś możecie zobaczyć jak się prezentują. To nowa jakość! Najbardziej przestronne pociągi moskiewskiego metra w pełni przystosowane do potrzeb niepełnosprawnych pasażerów, wyposażone w nowoczesną klimatyzację. Są też dźwiękoszczelne, wyposażone ładowarki do małych urządzeń elektronicznych i interaktywne mapy metra.Sprawdź też:
metro
Moskwa
Rosja
 • Brawo Ja – 13.04.2017

  Ktoś Wam zapłacił za tą reklamę? Nawet nazwy producenta nie napisaliście

 • advisor – 13.04.2017

  @Brawo ja
  Czemu reklama? Bo nie o PESIE po raz setny z rzędu?
  Milo poczytać, co się na świecie dzieje.

 • Loek – 13.04.2017

  Priekrasnyju matru. Nu poliaki widzita co rosyjia potrafiu? Waszu pesa niebudiet metru u nas

 • minci@ – 13.04.2017

  https://www.youtube.com/watch?v=WIOkwyERMpI

 • samara – 13.04.2017

  rany, ale tandeta. dlaczego ich design zewnętrzny i wewnętrzny pozostał w myśl fantazi z lat 70tych "czym będziemy jeździć w roku 2000 ??? ten kraj to komedia na każym punkcie

 • Brawo Ja – 14.04.2017

  @advisor Nie jestem za żadnym producentem (no może prócz Siemensa Inspiro), razi mnie w tym "artykule" sposób przedstawiania informacji modelu pojazdu, niczym z reklam Mango. Na infobusie wielokrotnie były przedstawione artykuły opisujące w sposób obiektywny różnych producentów i ich modele.

 • łowca sierot – 15.04.2017

  Proszę, zaprojektowali i posprzątali. Wygląda dokładnie tak jak zaprezentowany pół roku temu. Wagony ładne i funkcjonalne, ciekawe jak w praktyce z ich trakcją. A załamujace niegowartościowane gnojki piszą że komedia :D

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.