TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nocne prace na torach w Toruniu
- Opublikowano: 05.11.2018 14:49:47
Nocne prace na torach w Toruniu (foto: MZK)

W związku z pracami konserwacyjnymi toruńskich torowisk tramwajowych wprowadzone zostaną zmiany w nocnej komunikacji tramwajowej.

W związku z pracami konserwacyjnymi toruńskich torowisk tramwajowych wprowadzone zostaną zmiany w nocnej komunikacji tramwajowej.

Od nocy z 5/6 do 9/10 listopada 2018 r. wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii 1N. Na całej trasie uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa. Autobusy zatrzymywać się będą na przystankach autobusowych w pobliżu przystanków tramwajowych.

W nocy z 10/11 listopada 2018 r. tramwaje linii 3N jadące z pętli Motoarena (ominą ulice Reja, Bydgoską i Plac Rapackiego) pojadą objazdem ulicami Bema, Kraszewskiego i Czerwoną Drogą. Na Alei Solidarności zatrzymywać się będą na przystanku od strony "CKK Jordanki", następnie pojadą przez ul. Uniwersytecką do Elany. Przystanek z ul. Odrodzenia (Uniwersytecka) zostanie przeniesiony na ul. Uniwersytecką. W kierunku przeciwnym trasa bez zmian.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Toruń
torowisko
remont
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.