TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nieletni obrzucili pociągi kamieniami i petardami
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 24.12.2019 09:45:01
Nieletni obrzucili pociągi kamieniami i petardami

Sześcioro nieletnich, w tym dwie dziewczyny, obrzuciło dwa pociągi kamieniami oraz petardami. Na szczęście żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Sześcioro nieletnich, w tym dwie dziewczyny, obrzuciło dwa pociągi kamieniami oraz petardami. Na szczęście żadnemu z pasażerów nic się nie stało – poinformował PAP w poniedziałek rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu Witold Flader.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę ok. godz. 14:50. "Sześcioro nieletnich obrzuciło kamieniami i petardami pociąg relacji Przemyśl–Rzeszów oraz Bydgoszcz-Przemyśl. Miało to miejsce w Przemyślu w rejonie Kamiennego Mostu" – podkreślił rzecznik.

Flader zaznaczył, że po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu, na miejsce udali się funkcjonariusze grupy operacyjno–interwencyjnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu. Na miejscu funkcjonariusze SOK zastali sześcioro nieletnich. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to osoby w wieku od 12 do 14 lat.

"Poniesione straty przez przewoźników: Przewozy Regionalne oraz PKP Intercity, zostaną oszacowane w późniejszym terminie" – powiedział Flader.

O sprawie powiadomiono policję, której przekazano nieletnich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SOK
Przemyśl
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.