TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie żyje mężczyzna, który wskoczył pod metro
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 29.12.2018 16:30:08
Nie żyje mężczyzna, który wskoczył pod metro (źródło: Wikipedia/Patryk Korzeniecki, lic. CC BY-SA 3.0)

Nie żyje mężczyzna potrącony w sobotę (29 grudnia) przez metro na stacji Wawrzyszew - poinformował PAP starszy aspirant Łukasz Płaskociński.

Nie żyje mężczyzna potrącony w sobotę (29 grudnia) przez metro na stacji Wawrzyszew - poinformował PAP starszy aspirant Łukasz Płaskociński.

W akcji ratowniczej brało udział kilka zastępów straży pożarnej. Uruchomiono zastępczą komunikację autobusową. Jak poinformował PAP starszy aspirant Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej, w sobotę po południu pod pociąg na stacji metro Wawrzyszew skoczył mężczyzna.

W akcji ratowniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej i jeden zastęp zakładowej straży pożarnej działającej w metrze. Na miejscu pracowało też pogotowie ratunkowe i policja. "Ewakuowaliśmy tego mężczyznę spod składu pociągu, jednak lekarz stwierdził zgon" - dodał.

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego na swojej stronie internetowej, uruchomiono autobusową linie zastępczą Z - "ZA METRO" - na trasie: Metro Młociny– Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Żeromskiego – Żeromskiego 04 – Sacharowa – Kasprowicza – Metro Młociny. Pociągi metra linii M-1 kursują tylko na odcinku: Kabaty – Słodowiec.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
metro
wypadek
Warszawa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.