TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie pojedzie linia nocna w Toruniu
MZK TORUŃ - Opublikowano: 16.03.2016 12:17:06

W nocy z 17 na 18 marca 2016 r. z powodu robót torowych wstrzymane zostanie kursowanie tramwaju linii nocnej nr 3N.

W nocy z 17 na 18 marca 2016 r. z powodu robót torowych wstrzymane zostanie kursowanie tramwaju linii nocnej nr 3N. Zastępczo kursować będzie autobus ZA TRAMWAJ.

Autobus zatrzymywać się będzie na przystankach autobusowych w pobliżu przystanków tramwajowych. W kierunku Motoareny autobus za tramwaj linii nr 3N pojedzie ul. Mickiewicza i zatrzymywać się będzie za al. św. Jana Pawła II (w zatoce) i za ul. Konopnickiej.

W autobusie za tramwaj linii nocnej 3N obowiązują opłaty za przejazd jak na liniach tramwajowych, tj. normalny - 2,80zł oraz ulgowy ? 1,40zł.Sprawdź też:
MZK Toruń
Toruń

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.