TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie pojedzie linia nocna w Toruniu
MZK TORUŃ - Opublikowano: 16.03.2016 12:17:06

W nocy z 17 na 18 marca 2016 r. z powodu robót torowych wstrzymane zostanie kursowanie tramwaju linii nocnej nr 3N.

W nocy z 17 na 18 marca 2016 r. z powodu robót torowych wstrzymane zostanie kursowanie tramwaju linii nocnej nr 3N. Zastępczo kursować będzie autobus ZA TRAMWAJ.

Autobus zatrzymywać się będzie na przystankach autobusowych w pobliżu przystanków tramwajowych. W kierunku Motoareny autobus za tramwaj linii nr 3N pojedzie ul. Mickiewicza i zatrzymywać się będzie za al. św. Jana Pawła II (w zatoce) i za ul. Konopnickiej.

W autobusie za tramwaj linii nocnej 3N obowiązują opłaty za przejazd jak na liniach tramwajowych, tj. normalny - 2,80zł oraz ulgowy ? 1,40zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Toruń
Toruń
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.