TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie kursują pociągi na trasie Poznań - Piła
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 14.03.2019 11:49:26
zdjęcie ilustracyjne (foto: PKP PLK)

W związku z uszkodzeniem pociągu towarowego w miejscowości Suchy Las (Wielkopolskie) nie kursują pociągi na trasie Poznań - Piła.

W związku z uszkodzeniem pociągu towarowego w miejscowości Suchy Las (Wielkopolskie) nie kursują pociągi na trasie Poznań - Piła.

Jak poinformował PAP Zbigniew Wolny z biura prasowego PKP PLK, dla podróżnych została zorganizowana komunikacja zastępcza. Do awarii składu towarowego doszło w czwartek ok. godz. 10 w podpoznańskiej miejscowości Suchy Las.

"Na tym odcinku czynny jest tylko jeden tor, bowiem na drugim torze trwają prace modernizacyjne. Dlatego ruch pociągów jest całkowicie wstrzymany. PKP Przewozy Regionalne zorganizowało zastępczą komunikację autobusową. Pasażerowie podróżujący w kierunku Piły dowożeni są ze stacji Poznań Główny do Złotnik, gdzie przesiadają się do pociągu, podobnie jest w odwrotnym kierunku. Pociągi z Piły chwilowo kończą swój bieg w Złotnikach" - powiedział Wolny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Piła
Poznań
awaria
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.