TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie kursują pociągi na trasie Piła - Poznań
PAP - Opublikowano: 09.04.2019 12:12:11
zdjęcie ilustracyjne

Po śmiertelnym potrąceniu osoby w podpoznańskiej miejscowości Złotniki, nie kursują pociągi na trasie Poznań - Piła. PKP uruchomiło zastępczą komunikację autobusową.

Po śmiertelnym potrąceniu osoby w podpoznańskiej miejscowości Złotniki, nie kursują pociągi na trasie Poznań - Piła. PKP uruchomiło zastępczą komunikację autobusową.

Do wypadku doszło we wtorek ok. godz. 9.45 na trasie pomiędzy Złotnikami a Suchym Lasem. Pociąg relacji Katowice - Kołobrzeg śmiertelnie potrącił osobę, która z nieznanych dotąd przyczyn pojawiła się na torze w miejscu niedozwolonym. W związku z tym, że na tym odcinku drugi tor jest modernizowany, ruch pociągów w obu kierunkach został wstrzymany. Na miejscu służby badają okoliczności zdarzenia.

Pasażerowie podróżujący wspomnianym pociągiem zostali przewiezieni na poznański Dworzec Główny, skąd udali się w dalszą podróż innym składem objazdem przez Bydgoszcz. PKP dla osób podróżujących na trasie Poznań - Piła uruchomiło zastępczą komunikację autobusową. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Piła
Poznań
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.