TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nie było chętnych na wykonanie naprawy powypadkowego SA109-009
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.02.2020 09:45:16
Nie było chętnych na wykonanie naprawy powypadkowego SA109-009 (foto: YT)

Jak można było przypuszczać nie było chętnych na wykonanie przeglądu poziomu P5 oraz naprawę awaryjną autobusu szynowego SA109-009.

Jak można było przypuszczać nie było chętnych na wykonanie przeglądu poziomu P5 oraz naprawę awaryjną autobusu szynowego SA109-009.

Jednostka, która początkowo miała być zezłomowana, z uwagi na uszkodzenia po wypadkowe, jednak – decyzją Przewozów Regionalnych – miała wrócić do ruchu. Aby tak się stało potrzebna była jednak kompleksowa naprawa, na wykonanie której nikt się nie zdecydował. W konsekwencji przetarg został unieważniony.

Co dalej? Oto jest pytanie. Przewozy Regionalne mogą wrócić do pomysłu zezłomowania składu albo ponowić przetarg na jego naprawę. Sukcesu jednak, ze względu na zbyt rozległe obrażenia powypadkowe, nie wróżymy. Zadanie to jest tym bardziej trudne, że producent składu - Kolzam - już nie istnieje. Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SA109
Przewozy Regionalne
Pomorskie
P5
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.