TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nebus z nową pulą biletów na listopad
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.10.2018 12:39:03
Nebus z biletami na listopad

Neobus uruchomił nowy kalendarz na przejazdy po kraju - do 30.11 i promocyjną pulę biletów za 1 PLN w jedną stronę + 1 PLN opłaty za rezerwację.

Neobus uruchomił nowy kalendarz na przejazdy po kraju - do 30.11 i promocyjną pulę biletów za 1 PLN w jedną stronę + 1 PLN opłaty za rezerwację.

Szczegóły promocji:

Bilety na podróże w okresie 16.11 – 30.11

Przewoźnik obsługuje m.in. takie trasy jak:

N1, N2 Podkarpacie – Warszawa z częstotliwością do 10 kursów dziennie

N3 Podkarpacie – Wrocław z częstotliwością 5 kursów dziennie

N4 Podkarpacie – Łódź z częstotliwością 3 kursów dziennie

Podkarpacie to możliwość komunikacji z takich miast jak Rzeszów, Krosno, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Brzozów, Sanok, Lesko, Solina, Polańczyk czy Ustrzyki Dolne. Neobus codziennie dociera do takich miast jak: Warszawa, Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Nowa Dęba, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Mielec, Busko-Zdrój, Kielce, Łódź, Piotrków Trybunalski, Krosno, Sanok, Brzozów czy Ustrzyki Dolne.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Neobus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.