TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Najlepszy kierowca autobusu w Łodzi 2019: Bartosz Rol
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.06.2019 10:00:43
Najlepszy kierowca autobusu w Łodzi 2019: Bartosz Rol; fot. MPK-Łódź

Najlepszym kierowcą autobusu MPK-Łódź został Bartosz Rol, prowadzący z Zajezdni Limanowskiego z trzyletnim stażem.

Najlepszym kierowcą autobusu MPK-Łódź został Bartosz Rol, prowadzący z Zajezdni Limanowskiego z trzyletnim stażem.

Drugie miejsce zajął Zbigniew Marusik, kierowca z Zajezdni Nowe Sady z dwunastoletnim stażem, a trzecie Krzysztof Ciuła z Zajezdni Nowe Sady, który od 10 lat pracuje jako kierowca.

Z kolei pierwszą nagrodę specjalną za wyróżniającą się obsługę pasażera otrzymał Tomasz Tyszkiewicz. Druga nagroda specjalna za najlepiej przeprowadzoną pierwszą pomoc i wyróżniającą się diagnostykę pojazdu trafiła do Zbigniewa Marusika.

W wielkim, łódzkim finale konkursu spotkało się 10 prowadzących. Finalistów wybrano z grupy niemal 50 kierowców, którzy zgłosili się do konkursu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
kierowca
MPK-Łódź
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.