TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nagroda Producent roku dla PESY przepustką do Wielkiej Brytanii?
INFOTRAM/PESA - Opublikowano: 08.10.2015 14:55:29 16 komentarzy
PESA otrzymała w Londynie nagrodę Light Rail Awards

Wczoraj, 7 października br., bydgoska PESA otrzymała w Londynie nagrodę ?Light Rail Awards? w kategorii ?Manufacturer of the Year? (Producent Roku) przyznawaną przez Organizację Transportu Publicznego Wielkiej Brytanii.

Wczoraj, 7 października br., bydgoska PESA otrzymała w Londynie nagrodę ?Light Rail Awards? w kategorii ?Manufacturer of the Year? (Producent Roku) przyznawaną przez Organizację Transportu Publicznego Wielkiej Brytanii pod patronatem renomowanego branżowego czasopisma ?Tramways & Urban Transit?.

PESA wyprzedziła tak znanych producentów taboru ? uhonorowanych wyróżnieniami ? jak Bombardier czy CAF, przekonując jurorów konkursu szerokim portfolio produktów (w tym także różnorodną konfiguracją pojazdów), elastycznością wobec oczekiwań klientów, aktywną obecnością na europejskim rynku tramwajowym oraz stosowaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii; m.in. w zakresie IT.

Organizatorzy konkursu nie ukrywali, że tą nagrodą doceniają dotychczasowy dorobek PESA w naszej części Europy, a jednocześnie zachęcają bydgoską firmę do zdobywania kolejnych rynków, w tym także brytyjskiego. Czy będzie ona przepustką do podboju Wysp Brytyjskich? Oby!

PESIE gratulujemy!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Wielka Brytania
 • arczimedes – 08.10.2015

  Cóż można napisać: gratulacje.

 • krakus – 08.10.2015

  Propaganda rodem z PO

 • mouset – 08.10.2015

  Elastyczność to zmontuj sobie sam

 • Locutus – 08.10.2015

  Jak sie dowiedza o tym, w ktorej czesci ciala Pesa ma terminy dostaw, to im sie odechce...

 • Gruby – 08.10.2015

  Buahahhahhahahahaah newagom kopary musiały do ziemi opuść a konieczek pewnie wyrwał resztę włosów. Buhahahahaahahahahahahahhaah

 • arczimedes – 08.10.2015

  Co za ludzie, nie stać ich nawet na odrobinę dobrej woli. Ja się cieszę, bo to branżowe wyróżnienie, przyznawane przez ludzi, którzy znają się na rzeczy.

 • fred – 08.10.2015

  Pese do Bombardiera porównują to tak jak Żuka do Mercedesa

 • z – 08.10.2015

  Gratulacje za różnorodną konfiguracje,natomiast nie miano wiedzy odnośnie braku terminowości dostaw taboru podpisanych kontraktów Pesy.Tak czy siak należny się rozwijać, jak na lokalnym podwórku będzie ciężko należy walczyć o starą Europę.

 • Lajkonik – 09.10.2015

  No i co Wam z tego jak syndyk wejdzie 2.01.15 do masy upadłościowej za nie zrealizowane kontrakty.

 • obiłan – 09.10.2015

  Póki co Lajkoniku to Newag szykuje się do grupowych zwolnień 500 pracowników, więc o Pese się nie martw.

 • kubex – 09.10.2015

  Nie wiem za co ta nagroda, za to "dotrzymywanie terminów"? Czy może za jakość która w ostatnich wyrobach Pesy spadła na łeb na szyję? No nie przesadzajmy.

 • Locutus – 09.10.2015

  Pesa miala potencjal. Byla firma, z ktorej mozna bylo byc dumnym. Ale to, co sie wyprawia teraz niestety strasznie psuje ten dotychczas pozytywny obraz...

 • hms – 10.10.2015

  Ten artykuł doskonale oddaje to jaki ten portal jest. A mianowicie jest pro-pesowski.

 • Jam – 11.10.2015

  Jest propolski bo każdy krajowy producent dostaje tu laurkę.

 • Piotr S – 11.10.2015

  Co do terminów to wielu zapomina, że z końcem roku kończy się również perspektywa unijna i dlatego tyle miast w ostatniej chwili postanowiło kupić tramwaje z kosmicznym terminem dostawy. Gdyby nie PESA to nie mieliby szans na nowy tabor. Teraz o to idzie walka a nie to czy jakiś panel będzie poprawiony teraz czy w styczniu. Gwarancja nie kończy się z nowym rokiem. A jak niektórym samorządowcom się wydaje, że trzymają Pesę za jaja to niech lepiej skonsultują się za swoimi prawnikami bo przed sądem mogą przegrać kwestię terminów.

 • tramway – 11.10.2015

  Kraków by nie miał szans...? czyli uważasz że Pesa załatwiła dofinansowanie u Bieńkowskiej?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.