TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nagroda Producent roku dla PESY przepustką do Wielkiej Brytanii?
INFOTRAM/PESA - Opublikowano: 08.10.2015 14:55:29 16 komentarzy
PESA otrzymała w Londynie nagrodę Light Rail Awards

Wczoraj, 7 października br., bydgoska PESA otrzymała w Londynie nagrodę ?Light Rail Awards? w kategorii ?Manufacturer of the Year? (Producent Roku) przyznawaną przez Organizację Transportu Publicznego Wielkiej Brytanii.

Wczoraj, 7 października br., bydgoska PESA otrzymała w Londynie nagrodę ?Light Rail Awards? w kategorii ?Manufacturer of the Year? (Producent Roku) przyznawaną przez Organizację Transportu Publicznego Wielkiej Brytanii pod patronatem renomowanego branżowego czasopisma ?Tramways & Urban Transit?.

PESA wyprzedziła tak znanych producentów taboru ? uhonorowanych wyróżnieniami ? jak Bombardier czy CAF, przekonując jurorów konkursu szerokim portfolio produktów (w tym także różnorodną konfiguracją pojazdów), elastycznością wobec oczekiwań klientów, aktywną obecnością na europejskim rynku tramwajowym oraz stosowaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii; m.in. w zakresie IT.

Organizatorzy konkursu nie ukrywali, że tą nagrodą doceniają dotychczasowy dorobek PESA w naszej części Europy, a jednocześnie zachęcają bydgoską firmę do zdobywania kolejnych rynków, w tym także brytyjskiego. Czy będzie ona przepustką do podboju Wysp Brytyjskich? Oby!

PESIE gratulujemy!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Wielka Brytania
 • arczimedes – 08.10.2015

  Cóż można napisać: gratulacje.

 • krakus – 08.10.2015

  Propaganda rodem z PO

 • mouset – 08.10.2015

  Elastyczność to zmontuj sobie sam

 • Locutus – 08.10.2015

  Jak sie dowiedza o tym, w ktorej czesci ciala Pesa ma terminy dostaw, to im sie odechce...

 • Gruby – 08.10.2015

  Buahahhahhahahahaah newagom kopary musiały do ziemi opuść a konieczek pewnie wyrwał resztę włosów. Buhahahahaahahahahahahahhaah

 • arczimedes – 08.10.2015

  Co za ludzie, nie stać ich nawet na odrobinę dobrej woli. Ja się cieszę, bo to branżowe wyróżnienie, przyznawane przez ludzi, którzy znają się na rzeczy.

 • fred – 08.10.2015

  Pese do Bombardiera porównują to tak jak Żuka do Mercedesa

 • z – 08.10.2015

  Gratulacje za różnorodną konfiguracje,natomiast nie miano wiedzy odnośnie braku terminowości dostaw taboru podpisanych kontraktów Pesy.Tak czy siak należny się rozwijać, jak na lokalnym podwórku będzie ciężko należy walczyć o starą Europę.

 • Lajkonik – 09.10.2015

  No i co Wam z tego jak syndyk wejdzie 2.01.15 do masy upadłościowej za nie zrealizowane kontrakty.

 • obiłan – 09.10.2015

  Póki co Lajkoniku to Newag szykuje się do grupowych zwolnień 500 pracowników, więc o Pese się nie martw.

 • kubex – 09.10.2015

  Nie wiem za co ta nagroda, za to "dotrzymywanie terminów"? Czy może za jakość która w ostatnich wyrobach Pesy spadła na łeb na szyję? No nie przesadzajmy.

 • Locutus – 09.10.2015

  Pesa miala potencjal. Byla firma, z ktorej mozna bylo byc dumnym. Ale to, co sie wyprawia teraz niestety strasznie psuje ten dotychczas pozytywny obraz...

 • hms – 10.10.2015

  Ten artykuł doskonale oddaje to jaki ten portal jest. A mianowicie jest pro-pesowski.

 • Jam – 11.10.2015

  Jest propolski bo każdy krajowy producent dostaje tu laurkę.

 • Piotr S – 11.10.2015

  Co do terminów to wielu zapomina, że z końcem roku kończy się również perspektywa unijna i dlatego tyle miast w ostatniej chwili postanowiło kupić tramwaje z kosmicznym terminem dostawy. Gdyby nie PESA to nie mieliby szans na nowy tabor. Teraz o to idzie walka a nie to czy jakiś panel będzie poprawiony teraz czy w styczniu. Gwarancja nie kończy się z nowym rokiem. A jak niektórym samorządowcom się wydaje, że trzymają Pesę za jaja to niech lepiej skonsultują się za swoimi prawnikami bo przed sądem mogą przegrać kwestię terminów.

 • tramway – 11.10.2015

  Kraków by nie miał szans...? czyli uważasz że Pesa załatwiła dofinansowanie u Bieńkowskiej?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!