TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na wspólnym bilecie tramwajowo-autobusowym z Łodzi do Zgierza
InfoTram.pl - Opublikowano: 04.05.2017 11:40:14
Na wspólnym bilecie tramwajowo-autobusowym z Łodzi do Zgierza

Łódź, 1 maja, wspólnie ze Zgierzem, wprowadziła Wspólny Bilet Łódzko-Zgierski, który usprawni podróżowanie pomiędzy miastami.

Łódź, 1 maja, wspólnie ze Zgierzem, wprowadziła Wspólny Bilet Łódzko-Zgierski, który usprawni podróżowanie pomiędzy miastami.

WBŁZ pozwoli na dowolne łączenie komunikacji miejskiej w obu miastach. Dostępne będą bilety 30- i 90-dniowe, oraz bilet hybrydowy, który ważny będzie na jeden przejazd lub 60 minut. To pasażer zdecyduje jak połączyć podróż i w jaki sposób wykorzystać bilet hybrydowy.

Bilet będzie obowiązywał na całej trasie zgierskiej "szóstki" bez ograniczeń strefowych, a w przypadku linii 61 i 51 obowiązywać będzie na całości trasy obu linii wliczając przesiadkę. Dodatkowo można dowolnie łączyć podróże łódzką i zgierską komunikacją miejską. Jeśli jedziemy autobusem w Zgierzu, możemy przesiąść się na tramwaj do Łodzi. Jeśli jedziemy tramwajem w Łodzi, możemy się przesiąść na dowolny zgierski autobus. Ważne, aby zmieścić się w 60 minutach od momentu skasowania. Cena takiego biletu wyniesie 6 zł, a ulgowego 3 zł.

Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie nie będą musieli pamiętać o kasowaniu dodatkowych biletów mijając strefę taryfową, a dla regularnych pasażerów migawka zapewni możliwość wygodnego podróżowania w systemach komunikacji miejskiej obu miast. Na wspólnej migawce pojedziemy autobusami w Zgierzu, oraz łódzką komunikacją miejską. Bilet 30 dniowy to cena 148 zł, a 90 dniowych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
Zgierz
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.